Gizlilik Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi

Websitesi Ziyaretçileri

Çoğu web sitesi operatörü gibi, Bayboraİselbiseleri.com'da tarayıcı türü, dil tercihi, yönlendirme sitesi ve her ziyaretçi isteğinin tarihi ve saati gibi web tarayıcılarının ve sunucularının tipik olarak kullanıma sunacağı kişisel olmayan bilgileri toplar. Bayboraİselbiseleri.com'un kişisel olmayan bilgileri toplamasının amacı, Bayboraİselbiseleri.com ziyaretçilerinin web sitesini nasıl kullandığını daha iyi anlamaktır. Zaman zaman Bayboraİselbiseleri.com, kişisel kimlik belirleyicisi olmayan bilgileri, örneğin "web sitesinin kullanımındaki eğilimler" hakkında bir rapor yayınlayarak, bir araya getirebilir.

Bayboraİselbiseleri.com ayrıca internet protokolü (IP) adresleri gibi potansiyel olarak kişisel tanımlayıcı bilgileri toplar. Bayboraİselbiseleri.com, ziyaretçilerini tanımlamak için IP adreslerini kullanmaz, ancak aşağıda açıklandığı gibi kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri kullandığı ve açıkladığı durumlar dışında, bu bilgileri ifşa etmez.

Kişisel Tanımlayıcı Bilgilerin Toplanması

Bazı Bayboraİselbiseleri.com ziyaretçileri, Bayboraİselbiseleri.com ile kişisel olarak tanımlayıcı bilgi toplamalarını gerektiren şekillerde Bayboraİselbiseleri.com ile etkileşime girmeyi seçmektedir. Bayboraİselbiseleri.com'un topladığı bilgilerin türü ve türü etkileşimin yapısına bağlıdır. Örneğin, forumlarımızı kullanan ziyaretçilerden bir kullanıcı adı ve e-posta adresi sağlamasını istiyoruz.

Her durumda, Bayboraİselbiseleri.com bu bilgileri yalnızca ziyaretçinin Bayboraİselbiseleri.com ile etkileşiminin amacını yerine getirmek için gerekli veya uygun olduğunda toplar. Bayboraİselbiseleri.com, aşağıda açıklananlar dışında kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri ifşa etmemektedir. Ziyaretçiler, WordCamp bileti satın alma gibi web sitesiyle ilgili belirli etkinliklerde bulunmalarını engelleyebileceği hususunda kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler vermeyi her zaman reddedebilir.

Bayboraİselbiseleri.com adresinde toplanan bilgilerin tamamı KVKK mevzuatı uyarınca ele alınacaktır.

Bazı Kişisel Olarak Tanımlayıcı Bilgilerin Korunması

Bayboraİselbiseleri.com, kişisel olarak tanımlayıcı ve potansiyel kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yalnız WordPress proje yöneticileri, çalışanları, yüklenicileri ve (i) bu bilgileri Bayboraİselbiseleri.com adına işleyen veya Bayboraİselbiseleri.com aracılığıyla sunulan hizmetleri sağlamayı ve (ii) bunu başkalarına açıklamamayı kabul eden ilgili kuruluşlar gibi bu bilgileri bilmesi gereken kişi ve kuruluşlar ile paylaşır. Bu çalışanların, yüklenicilerin ve ilgili kuruluşların bazıları bulunduğunuz ülkenin dışında olabilir. Bayboraİselbiseleri.com sitesini kullanarak, bu tür bilgilerin bu kişi ve kuruluşlara aktarılmasına izin vermiş olursunuz.

Bayboraİselbiseleri.com, kişisel olarak tanımlayıcı ve potansiyel kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri kimseye kiralamayacak veya satmayacaktır. Bayboraİselbiseleri.com, kişisel olarak tanımlayıcı ve potansiyel kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yukarıda açıklanan WordPress proje yöneticileri, çalışanları, yüklenicileri ve WordPress ile ilgili kuruluşlar dışında, yalnız yasal olarak yapılması gerektiğinde, bilgilerinizin paylaşılmasına izin verirseniz veya bu bilgilerin iyi niyetle açıklanmasının Bayboraİselbiseleri.com'un, üçüncü tarafların veya genel olarak halkın mülkiyetini veya haklarını korumak için makul bir şekilde gerekli olduğuna inandığında açıklar.

Bayboraİselbiseleri.com web sitesinin kayıtlı bir kullanıcısıysanız ve e-posta adresinizi vermişseniz, Bayboraİselbiseleri.com ara sıra size yeni özellikler hakkında bilgi vermek, geri bildiriminizi istemek veya sadece neler olup bittiğini takip etmek için Bayboraİselbiseleri.com ve ürünlerimiz ile bir e-posta gönderebilir. Blogumuzu öncelikle bu tür bilgileri iletmek için kullanıyoruz, bu nedenle bu e-postayı minimumda tutmayı umuyoruz.

Bize bir istek gönderirseniz (örneğin bir destek e-postasıyla veya geri bildirim mekanizmalarımızdan biri aracılığıyla), isteğinizi netleştirmemize veya yanıtlamamıza veya diğer kullanıcıları desteklememize yardımcı olma amacıyla yayınlama hakkını saklı tutarız. Bayboraİselbiseleri.com, potansiyel olarak kişisel olarak tanımlayıcı ve kişisel olarak tanımlayıcı bilgilerin yetkisiz erişime, kullanımına, değiştirilmesine veya imhasına karşı korunmak için makul olarak gerekli tüm önlemleri alır.

Kişisel bilgilerin kullanımı
Sağladığınız bilgileri bir hesaba kaydolmak, etkinliklerimize katılmak, haber bültenleri almak, belirli bazı hizmetleri kullanmak veya WordPress açık kaynak projesine başka bir şekilde katılmak için kullanıyoruz.

İzniniz olmadıkça veya yasalar tarafından istenmedikçe kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmayacağız veya kiralamayacağız.

Size, zaman zaman ilginizi çekebilecek bir e-posta pazarlama iletişimi göndermek istiyoruz. Pazarlamaya razıysanız, daha sonra vazgeçebilirsiniz.

Herhangi bir zamanda, pazarlama amacıyla sizinle iletişim kurmamızı engelleme hakkınız vardır. Pazarlama amacıyla artık iletişim kurulmasını istemiyorsanız, lütfen e-postanın altındaki abonelik iptali bağlantısını tıklayın.

Kişisel bilgilerin işlenmesinde yasal zeminler
Aşağıdaki işleme koşullarından bir veya daha fazlasına güveniyoruz:
bilgi ve hizmetlerin size etkili bir şekilde sunulması konusundaki yasal çıkarlarımız;
verdiğiniz açık onay;
yasal zorunluluklar.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın